Antenna Hungária ösztöndíjas a Neumann János Informatikai Szakkollégium kiváló tagja

Az UNIVERSITAS-Győr Alapítvány Kuratóriuma az Antenna Hungária Zrt. céltámogatásának köszönhetően minden félévben ösztöndíjpályázatot hirdet a Széchenyi István Egyetem nappali tagozatos hallgatói számára. A pályázatot félévente 2 PhD. hallgatónak, 2 MSc. szakos hallgatónak és 4 BSc. szakos hallgatónak írélik oda.

Doma_Daniel.pngDoma Dániel, a Neumann János Informatikai Szakkollégium aktív tagja a 2021/22 tanév tavaszi félévében elnyerte az ösztöndíjat a kimagasló tanulmányi eredménye, nyelvtudása és a szakkollégiumi kutatómunkájának köszönhetően.

“Hatalmas megtisztelés számomra, hogy a tanulmányaimba és a kutatómunkába fektetett rengeteg munkám már a tanulmányaim alatt is megtérül. Úgy gondolom, hogy a siker titka a kitartás és az elhivatottság, ezek elsajátításában a szakkollégium támogató környezete is segítségemre volt." - mondta. "A Széchenyi István Egyetemen zajló oktatás számomra motivációt is ad a szakma mélyebb megértésére, ami végül a Neumann János Informatikai Szakkollégium irányába is terelt, ahol a szak legjobbjaival van lehetőségem tudományos értékű munkákon dolgoznom.” - folytatta Dániel, másodéves alapszakos mérnökinformatikus hallgató.

Dániel sikere pozitív visszacsatolás a szakkollégiumban zajló magas szintű szakmai tevékenységek sikerességéről valamint hangsúlyozza a Széchenyi István Egyetem ipari kapcsolatainak fontosságát, amelyek fejlesztésében a jövőben a Neumann János Informatikai Szakkollégium is szeretne aktívan részt venni.

Az elismerés mellett anyagi támogatással is jár az ösztöndíj, a sikeresen pályázók 5 hónapon keresztül havi 30 000 Ft támogatásban részesülnek.